Moje meno je Valentína Figeľová.
Som grafická dizajnérka, ilustrátorka a tak trocha aj marketérka. Mojou najväčšou vášňou je pretvárať myšlienky do vizuálnej reality. Hľadám riešenia či spôsoby, AKO SA TO DÁ. Snažím sa nájsť cestu, ako vyhovieť požiadavkám a predstave zákazníka a zároveň vizuálne odkomunikovať a splniť to, čo by malo byť cieľom konkrétneho projektu.
Vďaka mojim pracovným skúsenostiam v oblasti e-commerce tvorím s presahom do marketingu. Tvorím pod menom FIGA VALA, no zároveň som už 4 roky súčasťou firmy INSPIO, kde dohliadam na vizuálnu komunikáciu značky, aktívne prispievam k tvorbe a vývoju nových produktov a taktiež k zlepšovaniu výrobných procesov. Vytváram a editujem produktové fotky či videá a z času na čas tvorím obsah pre sociálne siete. 
Veľmi rada píšem články na náš blog a popritom všetkom dohliadam na influencer marketing, kde som nastavovala procesy a postupy pre efektívnu spoluprácu a komunikáciu s influencermi. Počas posledných mesiacov som pracovala na redizajne celej značky INSPIO a viac o tomto transformačnom procese si môžete prečítať v mojom článku tu.
Počas 2 rokov som sa spolupodieľala na expanzii INSPIO do 26 krajín Európy. Pripravovala som podklady, nahadzovala produkty, preklady či rôzne technické informácie na weby jednotlivých krajín pred ich spustením. Aj keď sa toho niekedy zdá veľa, to všetko zvládame vďaka automatizácii marketingových procesov, do ktorých sme sa po expanzii spoločne pustili a vďaka čomu momentálne môžeme budovať výkonnostný marketing.

Verím, že aj tieto moje skúsenosti mi pomôžu pozerať sa na váš projekt z rôznej perspektívy.
Či už ste malý podnikateľ, startup, alebo veľká firma, som pripravená spolupracovať s vami na tvorbe jedinečných riešení, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.
​​
Back to Top